Shitet E class viti 2010 ardhur nga Gjermania ??Full Extra

Çmimi: 10.200 €
Shitet E class viti 2010 ardhur nga Gjermania ??Full Extra

Detajet

Postuar
16 mars 17:07
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E 220
Viti i prodhimit
2010
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Shitet Mercedes Benz E class w212 viti 2010 sapo ardhur nga Gjermania 🇩🇪 me dogane te paguar. FULL Extra.
Makina dispono ; goma te reja , disqe alumini , palosje pasyrash elektrike , xhama te zinj , motorr 220 CDI , baxha xhami , navigator te madh AUX , DVD , sendile me ngrohje , sensore parkimi , 198 000 km , pilot automatik , etj.
Makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte.
Cmimi 10 200 Euro i diskutueshem.


Shpallje te ngjashme