Shitet Mercedes Benz ML 350 Bluetec

Çmimi: 21.500 €
Shitet Mercedes Benz ML 350 Bluetec

Detajet

Postuar
8 dhjetor 00:57
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
ML 350
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
170 000 - 179 999

Përshkrimi

Ml 350 bluetec, 176.000 km, motor 3.0 diesel, me dogan te paguar.

Tavan panoramik,fener me led dhe xenon,sendilje me ngrohje dhe me memorie,timon elektrik dhe me ngrohje,start stop,key less go,blind spot,asist driver,kamera dhe sensor parkimi etj


Shpallje te ngjashme