SHITET TOYOTA JARIS 2006 NAFTE AUTOMAT

Çmimi: 3.000 €
SHITET TOYOTA JARIS 2006 NAFTE AUTOMAT

Detajet

Postuar
11 janar 10:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Toyota
Modeli
Yaris
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shitet toyota jaris ne gjendje shum te mir si nga ana motorike dhe ajo xhenerike kambjo esht perfekte letrat te sapo paguara per nje vit.
Mun te vini ta provoni me mekanikun tuaj cmimi i pa diskutushem.


Shpallje te ngjashme