CARAVELLA 2.0 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

Çmimi: 10.000 €
CARAVELLA 2.0 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

Detajet

Postuar
1 tetor 23:47
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
T6 Caravelle
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
140 000 - 149 999

Përshkrimi

SHITET: VOLKSWAGEN CARAVELLA 2.0 NAFT 2009
CMIMI: 8.900€ I DISKUTUSHEM
TEL:
SUPER GJENDJE
2.0 NAFT
VITI PRODHIMIT 2009
140.000 KILOMETRA ORIGJINALE
KAMBIO MANUALE
XHAMA TE ZINJ
SENSOR PARKIMI
ME LETRA TE PAGUAR PER 1 VIT
PILOT AUTOMATIK
TAPICERIA SHUM E PASTER
KLIMA
GOMA AKULL TE REJA
TIMONI ME NGRITJE-ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
AIRBAG(SRS), SBC, BAS, ESP
MAKINA SHUM E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
I GATSHEM PER CFARDO LLOJ PROVE.
SHERBIME TE SAPOBERA


Shpallje te ngjashme