Shes Kjoske duroalumini

Çmimi: 1.000 €

Detajet

Postuar
11 prill 17:39
Kategoria
Patundshmeri > Garazh
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Elbasanit > Elbasan

Përshkrimi

Shes kjoske duroalumini dhe xhami me gjeresi 1.7 ml, gjatesi 3.7ml dhe lartesi 2.3ml.
Kjoska eshte ne gjendje te mire dj\\he e pershtatshme per biznes ose per ndoje vendroje.


Shpallje te ngjashme