MOTORR VOLVO 420 FH

Çmimi: 2.500 €
MOTORR VOLVO 420 FH

Detajet

Postuar
27 maj 15:30
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Elbasanit > Elbasan
Lloji
Volvo Trucks
Modeli
FH

Përshkrimi

Motorr volvo Fh 420 i kompletum ne gjendje te mir pune viti 96-99 dhe pjes te tjera per volvo


Shpallje te ngjashme