MAKINERI PERPUNIM DRURI

Çmimi: 280.000 Lek

Detajet

Postuar
11 shtator 21:20
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Elbasanit > Elbasan

Përshkrimi

Freze me bango te rrotullueshme (GIOSTRA), eshte e pershtatshme per prodhimin e te gjithe pjeseve te karrigeve. Shume e thjeshte ne perdorim dhe me rendiment te larte. Shume pak e perdorur, aktualisht ne gjendje pune. Punon me shabllona, ka te vendosur shabllonin e trekendeshave te karrigeve.