kokore

Çmimi: 50 €
kokore

Detajet

Postuar
2 nëntor 22:43
Kategoria
Automjete > Pjese per Motore dhe Motoqikleta
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Elbasanit > Elbasan

Përshkrimi

shes kokore te ndryshme per motorr ne gjendje shum te mir , ka te tjera pervec fotove


Shpallje te ngjashme