xhup per motorr IXS dhe kepuc Lowa

Çmimi: 50 €
xhup per motorr IXS dhe kepuc Lowa

Detajet

Postuar
12 nëntor 22:36
Kategoria
Automjete > Pjese per Motore dhe Motoqikleta
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Elbasanit > Elbasan

Përshkrimi

ne gjendje shum te mir , masa L -50 euro
kepuc Lowa materiali goretex ,nr 41 , -30 euro


Shpallje te ngjashme