Audi A6 3.0TDI Nafte Automatike FullOption quattro

Çmimi: 6.500 €
Audi A6 3.0TDI Nafte Automatike FullOption quattro

Detajet

Postuar
15 mars 00:36
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Elbasanit > Elbasan
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
A6
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Audi A6 3.0 TDI Nafte, Automatike, quattro, Viti 2005, marsha ne timon F1 +/-, komanda ne timon, timon dhe marsh kamosh nga fabrika, limitator shpejtesie, sensor shiu, sensor dritash, sensor parkimi, pasqyra me mbyllje me buton, xeon-bixeon, fener me lupa, stopat me pika 2007, full led nga brenda dhe tek shiritat e dyerve nga fabrika, klima bizonale, Navi, CD, Mp3, TV funksional me stacione, lekure e zeze shume e paster, sendile elektrike me fryrje-cfryrje, perde origjinal me buton nga fabrika, disqe "S line" 18" me goma te reja 100%. Me dokumenta te paguara per nje vit bashke me siguracion! Makina eshte ne super gjendje, nuk ka nevoje per asgje, eshte e gatshme per c’do lloj prove! NR CEL: +355692904087 CMIMI: 6500 EURO


Shpallje te ngjashme