Mercedes Benz E 280 CDI 4Matic EVO mundesi ndrrimi

Çmimi: 8.800 €
Mercedes Benz E 280 CDI 4Matic EVO mundesi ndrrimi

Detajet

Postuar
31 mars 17:05
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Elbasanit > Elbasan
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Makina ne gjendje motorike shume te mire
240.000km
Tapiceri bezhe
Xhama te zinj origjinal dhe xhami i pare lejla
Navigator
Clima Bi-zonale
Sensore parkimi
Perde mbrapa me buton
Goma te reja 90%
Vaj filtra te bera
Cmimi pak i diskutueshem
Mundesi nderrimi


Shpallje te ngjashme