Mercedes Benz Ml 350 W166 look amg

Çmimi: 32.000 €
Mercedes Benz Ml 350 W166 look amg

Detajet

Postuar
31 mars 23:41
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Elbasanit > Elbasan
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
ML-Class
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
160 000 - 169 999

Përshkrimi

Panorama, keyless go, sedilje me memorje me ngrohje para dhe mbrapa, timoni me ngrohje, ngjyra kafe e vecante, kamera parkimi, vet-parkim, navigator te 2018 per te gjith Europen, etj...
Pranoj edhe me ndrim te llogjikshem


Shpallje te ngjashme