Mercedes coupe w124

Çmimi: 7.000 €
Mercedes coupe w124

Detajet

Postuar
23 dhjetor 08:33
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Elbasanit > Elbasan
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
CE 200
Viti i prodhimit
1992
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

mercedes coupe w124 ne super gjendje viti 1991 motorr 230 benzine me turbo disqe 18 sport,abs,esp, impjanti i gazit sekuencial i shenuar ne leje qarkullimi mbrojtese hekuri poshte motorrit sedilje lekure&elektrike dhe tapiceri lekure kondicioner 4xhama elektrik pasqyra elektrike baxho elektrike fenere kseno drita mjegulle led dokumente te mbyllura perkohesisht makine per qejf nuk perdoret nuk shitet per hall!


Shpallje te ngjashme