Shes makine

Çmimi: 4.500 €

Detajet

Postuar
17 mars 14:16
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Elbasanit > Elbasan
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
220
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
25 000 - 29 999

Përshkrimi

merceds benz 220
17 nentor 2005 viti i prodhimit
km te bere- 271000
veshje lekure
kambio automatike
komandat elektronike
6l - 100 km
nafte
motori ne gjendje te shkelqyer
gomat jane te reja
euro 4
e sapoardhur nga gjermania
e cdoganuar dhe me dokumentacion te rregullt
cmimi 4500 euro, i diskutueshem
nr cel: ‭+355 67 637 8270‬


Shpallje te ngjashme