SHITET PEUGEOT 308 AUTOMAT 1.6 DIESEL

Çmimi: 3.800 €
SHITET PEUGEOT 308 AUTOMAT 1.6 DIESEL

Detajet

Postuar
14 korrik 00:27
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Elbasanit > Elbasan
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Peugeot
Modeli
308
Viti i prodhimit
2010
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

SHITET PEUGEOT 308 VITI 2010 KAMIO AUTOMAT LENDA DJEGESE DIESEL FUQIA MOTORRIT 1.6 . . I SAPO ARDHUR DHE ME DOGANE TE PAGAUAR 198 000 KM . . .TEPER EKONOMIKE NE KONSUM . ..MUND TA KONTROLLONI U TE DONI . .MUNDESI FINANCIMI NOA BANK CMIMI 3800 EURO!!!!


Shpallje te ngjashme