RENAULT GRAND SCENIC VITI 2014 MUNDESI NDERRIMI

Çmimi: 7.500 €
RENAULT GRAND SCENIC VITI 2014 MUNDESI NDERRIMI

Detajet

Postuar
1 tetor 19:24
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Elbasanit > Elbasan
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Renault
Modeli
Grand Scenic
Viti i prodhimit
2014
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Makina eshte full option dhe ne gjendje shume te mire. Dokumentat e paguara deri ne shtator 2021. Falemiderit


Shpallje te ngjashme