OKAZION!! TOYOTA RAV4, 2008, AUTOMATIKE,BENZINE/GAZ

Çmimi: 7.800 €
OKAZION!! TOYOTA RAV4, 2008, AUTOMATIKE,BENZINE/GAZ

Detajet

Postuar
16 nëntor 17:33
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Elbasanit > Elbasan
Lloji
Toyota
Modeli
RAV 4
Karburanti
Benzinë + Gaz
Viti i prodhimit
2008
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Marshi
Automatik
Targa
Shqiptare

Përshkrimi

TOYOTA Rav4
Kamio automatike
2008
Benzine/gaz impjanti me garanci 5 vjecare, me vaj lubrifikues
Tapiceri lekure
Navigator, kamera,sensor parkimi
Goma dhe bateri te saponderruara!
Shërbimet të gjitha të kryera në kohë.
Makinë në super gjendje!


Shpallje te ngjashme