SHITET Volswagen Jetta 2009.Nafte 1.9

Çmimi: 5.500 €
SHITET Volswagen Jetta 2009.Nafte 1.9

Detajet

Postuar
5 dhjetor 21:51
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Elbasanit > Elbasan
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Jetta
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje super te mire motorike dhe generike.


Shpallje te ngjashme