Volkswagen Amarok

Çmimi: 23.000 €
Volkswagen Amarok

Detajet

Postuar
4 prill 16:59
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Elbasanit > Elbasan
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Amarok
Viti i prodhimit
2013
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
120 000 - 129 999

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje shum te mir , Makina shitet per arsye mos perderimi . Eshte e gatshme per cfare dolloj prove , eshte me kamera, sensor parkimi etj. Makina ka dhe 4 goma rezerv . Te interesuarit te shkruajn ne whatsap .


Shpallje te ngjashme