? Volkswagen Caddy 1.4 Gaz Benzin 2008

Çmimi: Me Marrveshje
? Volkswagen Caddy 1.4 Gaz Benzin 2008

Detajet

Postuar
17 janar 11:14
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Elbasanit > Elbasan
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Caddy
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

🚗 Marka : Volkswagen Caddy 1.4 Benzin - Gaz
📆 Viti : 2008
🚀 Motorr : 1.4
⛽️ Karburanti : Benzin - Gaz
®ï¸ Kambio : Manual
☎️ Cel : +355697077757
💰 Cmimi : I Diskutueshem
📍Vendodhja : Elbasan
🗂 Informacione Shtese 👇
:Shitet Volkswagen Caddy 1.4 Benzin - Gaz 2008
:E Sapo Ardhur Nga Gjermania Me Dogane Te Paguar
:Pasqyra Elektrike
:Xhama Elektrik
:Condicioner AC
:Cd - Radio
:Drita Auto
Makina Eshte Super Gjendje Si Xhenerike- Motorrike Dhe Estetike ✅


Shpallje te ngjashme