Vw Golf 5

Çmimi: 3.800 €
Vw Golf 5

Detajet

Postuar
1 maj 10:25
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Elbasanit > Elbasan
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

🚘🚘 SHITET 🚘🚘
( Vw Golf 5 )
CEL: 069 29 29 100
➖ VW Golf 5
➖Viti 2007
➖Km 226 mije
➖Kambio Manual
➖1.9 NAFTE
➖Goma R16 100% te reja
➖E Sardhur nga 🇮🇹
Makina eshte shum e paster si nga jashte e brenda Makina disponon Xhama Elektrik ,Xhama Te Zi ,ABS , ESP, Makina disponon 2 Çeles Origjinal , Clima Tronic , , Goma R16 100% te reja , Dogane e paguar ,Makina i ka Sherbime Te Bera , Super Gjendje Motorrike , Xhenerike Dhe Estetike , Gati Per Cdo Prove Nga Ana Juaj .
📍VENDODHJA➖ELBASAN
💶CMIMI➖ 3800 €
📲 069 29 29 100


Shpallje te ngjashme