LINA BANESA 91.50m2 Lagjja Iliria 178/16B

Çmimi: Me Marrveshje
LINA BANESA 91.50m2 Lagjja Iliria 178/16B

Detajet

Postuar
5 shkurt 2019 00:53
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Kuadratura
9150 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Shitet: Banesa
Kuadratura: 91.50m2
Kate: Te Ndryshme
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,,wc+b, terasë .
Adresa: Rr Driton Islami ''(Lagjja Iliria)
Investitori: ARJAK & CO sh.p.k dhe ALWERA Sh.p.k
Funksionalizohen: 2018.Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut " afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, [email protected]

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA


Shpallje te ngjashme