LINA-Shitet banesa 101.87m2 n e kate te ndryshme

Çmimi: Me Marrveshje
LINA-Shitet banesa 101.87m2 n e kate te ndryshme

Detajet

Postuar
1 prill 21:31
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Kuadratura
10187 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet: Banesa
Kuadraturë: 101.87 m2
Kate: Te ndryshme
Adresa:Rr. \'Driton Islami\' mbrapa stacionit policor Ferizaj
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,3 dhoma fjetje,wc+b dhe terasa

Investitor: \'\'Euro Invest\'\'

Gjendja e tanishme: Ne ndertim e siper


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut \" afër ETC-se
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, [email protected]

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon\" shëno :Agjensioni LINA\" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA