LINA-Shitet banesa 155m2 ne kate te ndryshme

Çmimi: Me Marrveshje
LINA-Shitet banesa 155m2 ne kate te ndryshme

Detajet

Postuar
30 mars 2019 14:15
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Kuadratura
155 m²
Numri i dhomave
5

Përshkrimi

Shitet: Banesa
Kuadraturë: 155 m2
Kate: Te ndryshme
Adresa:Vellezerit Gervalla ne Ferizaj
Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,4 dhoma fjetje,wc+b dhe terasa

Investitor: \'\'Idea Invest\'\'

Funksionalizohen ne vitin 2020.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut \" afër ETC-se
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, [email protected]

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon\" shëno :Agjensioni LINA\" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA


Shpallje te ngjashme