NITI-SHITET BANESA 109.17m2 K-IV afër Mentorit

Çmimi: Me Marrveshje
NITI-SHITET BANESA 109.17m2 K-IV afër Mentorit

Detajet

Postuar
5 korrik 13:11
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Kuadratura
10917 m²
Numri i dhomave
3

PĂ«rshkrimi

🔸Shitet - Banesa /Ferizaj
🔸Kati-IV
🔸Hapsirë-109.17m2
🔸Lokacioni - Rr.Vëllezërit Gërvalla-afër Mentorit
INVESTITORI-FIN CENTER
🤝🔑🏢

🔸Renditja:
Qëndrim ditor ,Kuzhin ,2 Dhomë Fjetje,Depo Banjo/Wc , Terasë

Për Shitjen e Banesës:Autorizuar Për Ndërmjetësim: 🔸Agjensioni NITI
🔹+38345/700-550 - Viber, Whatsapp
🔹044/999-667

Në faqen Merrjep tek rubrika çfar kërkon sheno : |Agjensioni NITI | dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

📨[email protected]

🔺Na vizitoni në zyren tonë:
📍 Rr. Sali Çeku -Afer Gjykates se re.


Shpallje te ngjashme