NITI-SHITET BANESA 93.7m2 Rr.Emin Duraku

Çmimi: Me Marrveshje
NITI-SHITET BANESA 93.7m2 Rr.Emin Duraku

Detajet

Postuar
11 qershor 17:00
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Kuadratura
937 m²
Numri i dhomave
3

PĂ«rshkrimi

🔸Shitet - Banesa /Ferizaj
🔸Kati-IX
🔸Hapsirë-93.7m2
🔸Lokacioni - Rr.Emin Duraku

-Banesa Ndërtim e Sipër 🔑🤝 🏢

Çmimi:Me Marrëveshje

🔸Renditja:
Qëndrim ditor ,Kuzhin,Depo ,2 Dhoma Fjetje, Banjo, Terasë

Për Shitjen e Banesës:Autorizuar Për Ndërmjetësim: 🔸Agjensioni NITI
🔹+38345/700-550 - Viber, Whatsapp
🔹044/999-667

Në faqen Merrjep tek rubrika çfar kërkon sheno : |Agjensioni NITI | dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

📨[email protected]

🔺Na vizitoni në zyren tonë:
📍 Rr. Sali Çeku -Afer Gjykates se re.


Shpallje te ngjashme