REMAKS Shitet Banesa 97m2 ne qender te qytetit

Çmimi: Me Marrveshje
REMAKS Shitet Banesa 97m2 ne qender te qytetit

Detajet

Postuar
9 janar 12:53
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Kuadratura
97 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

REMAKS Shitet Banesa 97m2 ne qender te qytetit Afer stacionit te autobusve .

Posedon:
2Dhoma te gjumit
1Sallon dhe kuzhin
1Banjo
1Depo

Agjension i Autorizuar për shitje REMAKS

Për më shume oferta tona tek faqja MERRJEP.com
tek Çfare kërkon shkruani “REMAKS” dhe do ju shfaqën të gjitha ofertat tona.

Ndërmjetsime për Shit-Blerje dhe Qera dhënie të:
SHTËPI
BANESA
TROJE
LOKALE
etj ...

Kontaktet:
Mob : 044 895 000
e-Mail: [email protected]
Fan Page :www.facebook.com/remakspatundshmeri