Ringa (Shiten 13 Banesa ne Lagjen e Re)527/19

Çmimi: Me Marrveshje
Ringa (Shiten 13 Banesa ne Lagjen e Re)527/19

Detajet

Postuar
19 qershor 15:00
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Kuadratura
138 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shiten 13 Banesa ne Lagje te Re-Rr.Astrit Bytyqi.
Banesat jane te Objekti i Sn-A perfundojne ne V.2020.
Banesat jane me m2 te Ndryshme dhe Kate te Ndryshme.
B1-86,30 m2 K.1
B2-138,00 m2 K.6
B3-X4 89.50 m2 K.1-3-6-7
B4-X2 84,50 m2 K.3-7
B5-X2 86,20 m2 K.3-4
B6-X2 121,60 m2 K.2,3
B7-130.85 m2 K.2
Banesat jane me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: [email protected]
FAN PAGE: Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.


Shpallje te ngjashme