Ringa (Shiten 50 Banesa ne Ferizaj)

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
16 prill 16:23
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Numri i dhomave
3,5

Përshkrimi

Shiten 50 Banesa ne Ferizaj me m2 te ndryshme ne lokacione te ndryshme:
Nga-
56,9 m2
62,4 m2
64,5 m2
64,5 m2
65,5 m2
68.5 m2
72,4 m2
78,4 m2
81.2 m2
84.3 m2
85,6 m2
88 m2
88,13 m2
88,91 m2
89,1 m2
90.5 m2
95,1 m2
95,95 m2
96,5 m2
97 m2
97 m2
97,88 m2
103 m2
107,5 m2
108 m2
108,1 m2
114 m2
115,85 m2
119,93 m2
122,18 m2
127,4 m2
128 m2
134 m2
Banesat kane qmime te ndryshme..
Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: [email protected]
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103


Shpallje te ngjashme