Ringa (Shiten 7 Banesa ne Qender te Ferizajit)536

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
7 gusht 13:43
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shiten Banesat ne Qender te Ferizajit,Te Tregu:
Banesat jane ne Ndertim e siper dhe kane:
B1.128 m2 K.7
B2.88.40 m2 K.8
B3.69.60 m2 K.9
B4.83.28 m2 K.6
B5.92.44 m2 K.6
B6.88.2 m2 K.7
B7.64.20 m2 K.8
Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni në:
+383 (0) 45/ 606-103
+383 (0) 49/ 605-103
(Ndermjetsues i Autorizuar)
Me respekt:
Agjensioni i Patundshmëris “RINGA”
Ferizaj/Kosovë
www.ringaks.com
[email protected]


Shpallje te ngjashme