Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj Rr.Riza Goga)474

Çmimi: Me Marrveshje
Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj Rr.Riza Goga)474

Detajet

Postuar
16 prill 20:01
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Numri i dhomave
2,5

Përshkrimi

Shiten Banesat ne Rr.Riza Goga (Ne Zonen e Pare te Qytetit):

Banesat perfundojne per 24 muaj.

Banesat jane me m2 te ndryshme dhe kate te ndryshme.

Banesat Kane:

*Ndertim me norma dhe standarde europiane.

*Arkitekture Moderne,Hapesir te Gjelbert,Kend te Lojrav per Femije,Parking,Ndriqim Publik,Siguri nen vezhgim te kamerav 24h,2 Ashensor.

*Orientimi Banesav jug,lindje,perendim.

*50% e parceles hapesir e shfrytezueshme per banore.

Banesat Fillojne nga:63 m2,85.6 m2,88.6 m2,93.30 m2,94.3 m2,94.5 m2,99.8 m2,114.30 m2 etj....
(Kemi dhe Pent House)

Banesat kane lejen e ndertimit deri ne katin e fundit.

Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: [email protected]
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.


Shpallje te ngjashme