Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re te Kino-2)529

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
4 korrik 14:10
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Numri i dhomave
2,5

Përshkrimi

Shitet Banesa ne Lagje te Re Te Kinemaja e Re:
Banesa ka 101 m2 K.6
Banesa ka-Sallon,Kuzhine,3 dhoma gjumi,Banjo,depo.
Banesa eshte e gatshme per banim.
Banesa ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: [email protected]
FAN PAGE: Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.