Ringa (Shitet Banesa ne Rr.Gjilanit)194/15

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
15 prill 19:14
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Modeli
105
Numri i dhomave
2,5

Përshkrimi

Shitet Banesa ne rrugen e Gilanit me 105 m2.
Banesa ka 3 dhoma gjumi sallon kuzhine banjo ballkon dhe depo.
Banesa ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani \"Agjensioni Ringa\" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: [email protected]
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103


Shpallje te ngjashme