Ringa (Urgjent Shiten Banesat)486/18

Çmimi: Me Marrveshje
Ringa (Urgjent Shiten Banesat)486/18

Detajet

Postuar
22 prill 15:51
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Urgjent Shiten Banesat ne Rr.Vellezerit Gervalla te
\"Idea Invest\":
Banesat jane:
132.4 m2-Kati 3
148 m2 -Kati 3
134.3 m2-Kati 3
133 m2 -Kati 4
134 m2 -Kati 6
119 m2 -Kati 7
133.3 m2-Kati 8
119 m2 -Kati 10
Banesat nuk jane te gatshme per banim.

Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: [email protected]
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.


Shpallje te ngjashme