Shitet banesa 80.85m2 ARTI

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet banesa 80.85m2 ARTI

Detajet

Postuar
7 tetor 11:51
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

-Shitet banesa 80.85 m2 kate te ndryshme
-Ndertim e siper
-Investitori BRAND INVEST
-Rr.Driton Islami
- Eshte e ndertuar ne form profesionale dhe me kualitet shum te lart
-Eshte ne nje nga zonat me te pershtatshme te qytetit
- Parking per secilin banor
-Gjelbrim te mjaftueshem si dhe kend te lodrav per Femij
-Mirmbajtje 24h
-Siguri 24h fizik dhe kamerat e siguris
-Renditja: qendrim ditor,kuzhin, 2dhoma gjumi, banjo, balkon
-Agjensioni per patundshmeri ARTI eshte i autorizuar per shitje
-Mund te na vizitoni ne zyret tona Rr.Vllezrit Gervalla (objekti idea invest)
- te na kontaktoni si dhe ne numrat e telefonit 049-848-667/044-224-298(po ashtu edhe në viber dhe whatsapp)
- Si dhe ne email adresen [email protected]
Ju mirepresim.


Shpallje te ngjashme