Continental 165 R13

Çmimi: 35 €
Continental 165 R13

Detajet

Postuar
13 qershor 21:03
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shitet 1 Gome Continental 165 R13 e re e paperdorur.

Qmimi i fundit 35 Euro.