Goma per gjip offroad

Çmimi: 650 €
Goma per gjip offroad

Detajet

Postuar
14 shkurt 2023 13:47
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

shiten gomat Crosswind me gjith bandash, te perdorta shum pak (3 muaj) lModeli :235/75R15LT


Shpallje te ngjashme