Mbulesa per karriga universale

Çmimi: 20 €
Mbulesa per karriga universale

Detajet

Postuar
15 maj 23:35
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Super zbritje ne mbulesat e veturave.Mbroni karriget e vetures suaj dhe beni ato te duken te reja.Kemi ne dispozicion ngjyrat si e zezë,hiri,kalter dhe kuqe.Porosit tani sepse sasia eshte e limituar.Per me shume kontakoni ne nr +383 48 176 793 viber ose whtasApp.Ju faleminderit.


Shpallje te ngjashme