Shes fellnet me goma tdimdrit per audi 17

Çmimi: 270 €
Shes fellnet me goma tdimdrit per audi 17

Detajet

Postuar
25 shkurt 22:56
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shiten fellnet e ardhura prej zvicrres per audi me goma tdimrit viti 2021 235/55/17


Shpallje te ngjashme