Shiten dritat epasme per Audi A3 vp2008 me llampa 120€

Çmimi: 120 €
Shiten dritat epasme per Audi A3 vp2008 me llampa 120€

Detajet

Postuar
25 shkurt 21:46
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shiten dritat e pasme per Audi A3 vp2008.Dritat jane ne gjendje shume te mire pa asnje demtim dhe jane komplet me llampa.Te inters.lajm.049 599 689 Çmimi 120€ sipas marrveshjes


Shpallje te ngjashme