Shiten fellne me goma

Çmimi: 70 €
Shiten fellne me goma

Detajet

Postuar
7 mars 18:37
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shiten bandash me goma 14 per fiat punto fellnet jan ne gjendje profekte mundsi provimi miniher per me shum na kontaktoni keta numra te telefonit 048 20 20 23 ose 045 655 768 ose ne viber +38345655768 kerkoj blers serioz