Shiten fellne me goma

Çmimi: 350 €
Shiten fellne me goma

Detajet

Postuar
20 maj 2023 00:01
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shiten fellne me goma t verese orginal t ardhur nga gjermania Nr 17