Snowfox 185/16 R14 MS

Çmimi: 40 €
Snowfox 185/16 R14 MS

Detajet

Postuar
13 qershor 21:08
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shitet 2 Gomat me Bandash Snowfox 185/16 R14 MS. Ne gjendje te rregullt.

Qmimi 40 Euro per te dy gomat.


Shpallje te ngjashme