Tepih 100% Gome nga brendi i njohur Gjerman GUMEX

Çmimi: 35 €
Tepih 100% Gome nga brendi i njohur Gjerman GUMEX

Detajet

Postuar
10 maj 13:44
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Tepiha (Shtroje) të gomes GUMEX🇩🇪.
Kompania GUMEX është themeluar në vitin 1988 dhe ka një përvojë të madhe në prodhimin e tepihave (shtrojave).
Tepih gome për makina me kualitet të lartë.Janë të prodhuara në veçanti që ti përshtatën makinës me saktësi.
Skaji i lartë dhe modeli i thjesht mbrojnë brendësinë e makinës nga papastërtitë dhe kështu sigurojnë pastërtinë perfekte të makinës suaj.Tepihat kanë një dysheme që nuk rrëshqet dhe butona gome.
Paketimi : Set me 4 copë.
Ngjyra e zezë.
VREJTJE : MOS E PRANO PRODUKTIN NESE NUK JANE 100% SI NE FOTO.
Per me shume kontaktoni ne nr : 048176793
Viber/WhatsApp : +38348176793
Ose ne facebook : Auto Dekor Astore
Ju faleminderit me rrespekt stafi i Auto Dekor Astore.


Shpallje te ngjashme