Ritmuller UP110R2 Upright Piano

Çmimi: 5.100 €
Ritmuller UP110R2 Upright Piano

Detajet

Postuar
26 tetor 2023 08:30
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Përshkrim

PËRSHKRIM I PRODUKTIT:
Produkt krejt i ri, origjinal autentik, origjinal; Nuk është përdorur kurrë, nuk është rinovuar kurrë
E mbyllur në paketimin e saj origjinal
1 - 3 vjet garanci ndërkombëtare
Politika e kthimit 60 ditë
Vini me aksesorë të plotë (kuti paketimi origjinal)
Krejt e re (prodhuesi origjinal)

Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi na kontaktoni me email ose Skype. Të gjitha pyetjet tuaja do të marrin përgjigje në detaje.

EMAIL KONTAKT: - [email protected]

Numri Whatsapp: - + 1 (605) 453 7630


Shpallje te ngjashme