Auto Kran Lorain 80Ton

Çmimi: 55.000 €
Auto Kran Lorain 80Ton

Detajet

Postuar
7 shkurt 22:19
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Auto Kran Lorain 80Ton 36m gjatesia e krahut Gjendje shume te mire punes 2 motor Scania , Posedon Kompjuterin (Vagen) per Pesha po ashtu sistemin e sigurisë eshte i testuar dhe i gatshem per punë!
GROVE RT750 Kapaciteti 50T (All Terrain Crane) Mundesi manipulimi ne te gjitha terenet e mundeshme.Gjendje te rregullt pune, Eshte i pershtatshem te leviz me peshë te ngritur, Gjatesia e Krahut 24m + 10m JIB Gjenerator 20kvA Gjendje Perfekte Ore pune 5775 , Gjenerator Deutz 80 kVA , Piruner Linde H30 1999 Triplex per Kontajnera Diesel Automatik Levizjet Majtas-Djathtas Posedojnmë Mjete te ndryshme Makineri Piruner te ndryshm Automatik CLARK 2.5 ton 1996 Diesel Automatik Gjenerator te Ndryshem Agregat DEUTZ 135 kVA 2000 3500 ore pune Automatik Generator te Ri 2016 0 ore pune Automatik Gjenrator te Ndryshem nga 15 kVA deri 20 kVA Kontainer te Ndryshem Kontakto: +38344991782 Addresa. magj Prishtine-Ferizaj, Babush i Ri. Vetura, Kamion, Gjenerator, Pirun, Pirunar, Piruner, Vilushker, Forklift, Kontainer, Barak, Banes, Shtepi, Bmw, Audi, VW. Posedojn Mjete te ndryshme Makineri Piruner te ndryshm YALE 5 ton 1996 Diesel Manuel Bauman 5 ton Linde H30 1999 Diesel Triplex Per Kontainer Ne Gjendje Perfekte , Gjenerator te Ndryshem Agregat DEUTZ 135 kVA 2000 3500 ore pune Automatik Generator te Ri 2016 0 ore pune Automatik Gjenrator te Ndryshem nga 15 kVA deri 20 kVA Kontainer te Ndryshem Kontakto: +38344991782 Addresa. magj Prishtine-Ferizaj, Babush i Ri.


Shpallje te ngjashme