MAN 8.113 sanaku 5m viti 2000 me dogan+TVSH

Çmimi: 5.999 €
MAN 8.113 sanaku 5m viti 2000 me dogan+TVSH

Detajet

Postuar
17 maj 11:49
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Lloji
MAN
Modeli
8.113

Përshkrimi

Shitet MAN 8.113 viti 2000 i ardhur nga gjermania me dogante paguar dhe faktur per firma me TVSH 295800km gjatsia sanakut 5m gjersia 2.5m me ramp 📞 044 731 320


Shpallje te ngjashme