Man 8 174 i sapo doganuar dhe regjistruar

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
23 janar 11:19
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

man 8 174 rks i par i sapo doganuar n gjendje perfekte me goma te reja 6 shpejtsi servisin e kryer mbrapa n jastik gjendje perfekte


Shpallje te ngjashme