Man 8.113 viti 2000 me dogan sanaku 5m i gjat

Çmimi: Me Marrveshje
Man 8.113 viti 2000 me dogan sanaku 5m i gjat

Detajet

Postuar
5 shkurt 23:19
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shitet MAN 8.113 viti 2000 i ardhur nga gjermania me dogan dhe faktur per firma me TVSH 294000km gjatsia sanakut 5. Gjersia 2.5m me ramp ne gjendje shum te mir tel 044 731 320


Shpallje te ngjashme