Man TGA 530 Rimorkio Shwarcmiler

Çmimi: 14.500 €
Man TGA 530 Rimorkio Shwarcmiler

Detajet

Postuar
6 shkurt 23:19
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shitet Kamioni Man Tga 530 posedon pompen e kiperit fabrikisht esht ne gjendje te rregullt viti 2004 dhe Rimorkio Shwarcmiler viti 2002 rimorkio posedon bunkerin dhe ne gjendje te rregullt
Komplet i posedon gomat e reja 100%.


Shpallje te ngjashme